![](https://www.saracakis.gr/wp-content/uploads/2021/04/romania.png)
![](https://www.saracakis.gr/wp-content/uploads/2021/04/romania.png)
H Sigma CVM Romania S.R.L. είναι το νέο μέλος του Ομίλου Επιχειρήσεων Σαρακάκη από το 2021. Ο κύριος σκοπός της εταιρίας μας στην Ρουμανία είναι η διανομή του πλέον αποδοτικού αγροτικού εξοπλισμού χρησιμοποιώντας ευέλικτες οικονομικές λύσεις, δίνοντας παράλληλα έμφαση στην ποιότητα και την διαθεσιμότητα υπηρεσιών και ανταλλακτικών.
![](/wp-content/uploads/2021/03/ARROW2.png)
![](/wp-content/uploads/2021/03/ARROW2.png)
![](/wp-content/uploads/2021/03/ARROW2.png)
![](https://www.saracakis.gr/wp-content/uploads/2021/04/bulgaria.jpg)
![](https://www.saracakis.gr/wp-content/uploads/2021/04/bulgaria.jpg)
Ο Όμιλος Σαρακάκη επέκτεινε τις δραστηριότητές του στη γειτονική Βουλγαρία το 2005. Η Sigma Bulgaria AD, πλήρους κυριότητας και μέλος του Ομίλου μας είναι ο Αποκλειστικός Εισαγωγέας – Διανομέας της Volvo Construction Equipment (VCE), της Terex Finlay και άλλων καταξιωμένων κατασκευαστών κατασκευαστικών και βιομηχανικών μηχανημάτων στη Βουλγαρία.
![](/wp-content/uploads/2021/03/ARROW2.png)
![](/wp-content/uploads/2021/03/ARROW2.png)
![](/wp-content/uploads/2021/03/ARROW2.png)